Home » Kariera » Pracovní pozice

eShop asistentka v eSki.cz

Do našeho specializovaného obchodu přijmeme pracovníky na pozici
 eShop asistentka.

Náplň práce:

Vaší náplní bude pomoci zákazníkům při výběru vhodného sportovního vybavení na
léto, vyřizování telefonických  a emailových dotazů zákazníků, příprava zboží a vyřizování objednávek pro elektronický obchod, pomoc při naskladňování a vystavování zboží v obchodě.

Nabízíme:
  • nestereotypní zajímavou práci v mladém přátelském kolektivu s možností dlouhodobé spolupráce,
  • školení komunikačních a prodejních dovedností, produktové znalosti,
  • práce s produkty špičkových značek,
  • zázemí malé, ale neustále expandující společnosti,
  • firemní akce pro zaměstnance - testy lyží, společné akce.
  • možnost seberealizace,
  • příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem,
  • ubytování ve Špindlerově Mlýně
  • celosezónní permanentku do Špindlerova Mlýna
  • firemní oblečení
  • možnost školení v APUL - asociaci  profesionálních učitelů lyžování
Požadavky na uchazeče:
  • chuť do práce, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a schopnost učit se novým věcem.
  • zkušenosti s prací na počítači - MS Excel, Word, Outlook a Internet Explorer, Photoshop a S3money výhodou
  • perfektní znalost německého jazyka + angličtina, ruština výhodou
  • uchazeč by měl být aktivní lyžař/snowboardista na úrovni a zapálený pro tuto oblast sportu,
  • uchazeč by měl mít alespoň základní orientaci v oblasti vybavení lyží a horské turistiky,
  • podmínkou přijetí je absolvování školení.
Ostatní:
  • práce je sezónní s možnost přestoupení na celoroční,
  • proškolení,
  • místo výkonu práce: Špindlerův Mlýn-Krkonoše.
Platové podmínky:
  • dvousložkové hodnocení (fixní základ + osobní ohodnocení ve formě prémií),
  • příspěvek na stravování (stravenky),
  • nákup zboží, půjčení a servis pro zaměstnance se slevou,
  • celosezónní permanentka Špindlerův Mlýn
Zaujala Vás nabídka pracovní pozice?

Pokud Vás zaujala tato pracovní pozice zašlete nám Váš životopis na: info@eski.cz

Pokud se chcete vrátit na úvodní stránku Kariéra - stiskněte tlačítko ZPĚT