Piko Piko Adriatiko - First yachting 2008
Start:
Sukošan - Marina Dalmacija, CRO 
When: 3.5. - 10.5. 2008
Sailboat:
 Elan 434 + spinnaker (more info..) 
Price:
9900,-Kč.. Contact us info@eski.cz


Pilot section of the eSki.cz project is a specialized eShop offering complete summer gear.  For you  to get compelling prices it is necessary to register into the eShop. You can find actualized overview of all testing events in the eTest section, including the list of yachts and interesting articles to the theme... 

Přemýšlíte o vlastní kapitánské licenci nebo o charteru lodě v Chorvatsku nebo kdekoli jinde na světě? Pak neváhejte a vyberte si na našem portálu jednu z mnoha nabízených specializovaných firem, kteří se právě charterem lodí zabývají. Nedílnou součástí eSki.cz, která k létu, vodě a jachtění patří jako plachta k lodi, je aktuální předpověď počasí.
A na závěr, abyste se mohli neustále těšit na "bílé" šílenství, náš eSki.cz lyžařský portál 21.století Vám bude ve své zimní sekci neustále přinášet novinky z našich i zahraničních hor.....

Are you interested in summer adrenaline sports, not to be lazy on your vacation or during the weekend? We have a program in place for you, which we can adjust to suit your needs, those of your family or the whole company. (see more...)  


With many thanks for your goodwill we have now prepared a special Elan ski sale with all skis we have on stock having a 45% discount!!! Keep buying at eSki.cz. We wish you great summer and an early winter 07/08, in which we will be hosting Ski World Cup 2008 in Spindleruv Mlyn!! (Buy at eSki.cz , we are there for you...)

 

 

 

 

© 2008 Tomáš Peslar