Home » Kariera

Volná pracovní pozice na eSki.cz ve Špindlerově Mlýně

Pokud se cítíte dobře v pozitivně naladěném mladém pracovním kolektivu, máte rádi hory, zimu a lyžování a hledáte práci, kde bude podporován Váš osobní i profesní růst, a kde se naučíte mnoho nového, potom jste na správné adrese.

V eSki.cz budete mít příležitost pracovat v dobře sehraném mladém teamu nabitém pozitivní energií. Zorientujete se na trhu lyžařského sportovního vybavení, a to nejen teoreticky, ale i prakticky. Kromě toho se při práci a komunikaci se zákazníky naučíte spoustu dalších věcí.

eSki.cz je malá rozvíjející se firma, která nepřetržitě hledá do svého teamu další hráče, kteří jsou zapálení do práce, a které baví hory a lyžování.  Zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu info@eski.cz. Nabíráme zaměstnance jak na plný úvazek, tak i na poloviční nebo brigádnické pozice.

Jak se u nás ucházet o místo?

1. Na začátku musí být Vaše chuť a zájem u nás pracovat.
2. Dále je potřeba sepsat svůj životopis a krátký mail, v kterém uvedete, na kterou pozici se k nám hlásíte a proč. E-mail se životopisy prosím zasílejte  na  emailovou adresu: info@eski.cz
3. Vaše žádost bude zpracována. Všechny žádosti důkladně posuzujeme, a proto nám to může i pár dní trvat.
4. Pokud nás Vaše žádost a životopis zaujme, zašleme Vám zpravidla k vyplnění ještě doplňující dotazník a pozveme Vás k ústnímu pohovoru a před přijetím na pracovní pozici v naší firmě.

Aktuálně volné pracovní pozice a brigády


Aktuálně hledáme další spolupracovníky na tyto pozice:

E-shop asistentka
Pokud Vás žádná z právě nabízených pozic nezaujala, ale máte nám co nabídnout, pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu:  info@eski.cz


© 2008 Tomáš Peslar